جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 56227
  تاریخ انتشار : 1 مرداد 1393 12:40
  تعداد بازدید : 376

  تجمع مالباختگان یکی از شرکت های خودروسازی مقابل قوه قضاییه

  تعدادی از مالباختگان یکی از شرکت های خودروسازی در حالی که کفن بر تن داشتند در مقابل قوه قضاییه تجمع کرده و خواهان پیگیری مسئولان برای رسیدن به حقوق خود شدند.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حدود 30 نفر از مالباختگان یکی از شرکت های خودروسازی که پرونده آن ها در سال 84 در دستگاه قضایی تشکیل شده بود و ادعا می کردند که به حق و حقوق شان نرسیده اند با تجمع در مقابل قوه قضاییه خواهان پیگیری مسئولان قضایی برای حقوق از دست رفته شان شدند.

  این افراد پلاکاردی با مضمون «آیا کسی هست که پس از 9 سال به فریاد ما رانندگان ستم دیده برسد» در دست داشتند و مدام صلوات می فرستادند.

  یکی از تجمع کنندگان در این زمینه گفت: پرونده ما در سال 84 در دستگاه قضایی مطرح شد. در این پرونده یک شرکت خودروسازی تعدادی کامیون را که با قیمت پایینی خریداری کرده بود با افزایش قیمت به ما فروخت.

  وی افزود: با شکایت ما پرونده ای تشکیل شد و در نهایت دادگاه پرونده را مختومه اعلام کرد، در حالی که ما نسبت به مختومه شدن پرونده اعتراض داشتیم.

  یکی دیگر از تجمع کنندگان افزود: امروز حدود 30 نفر به اینجا آمده ایم در حالی که تعداد مالباختگان زیاد است. ما در این خصوص و برای اخذ حقوق از دست رفته مان به نهادها و سازمان های مختلفی از جمله تعزیرات حکومتی مراجعه کردیم، ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدیم.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28212266
اکنون :
79