جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55056
  تاریخ انتشار : 16 تیر 1393 12:55
  تعداد بازدید : 362

  کمک 12 میلیارد تومانی انجمن حمایت به خانواده زندانیان

  مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز گفت: در سال گذشته حدود 12 میلیارد تومان به خانواده زندانیان نیازمند با کمک خیرین اهدا شد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محسن نصیری در حاشیه شانزدهمین جشن حمایت از خانواده های نیازمند زندانیان با حضور در جمع خبرنگاران گفت: در جشن حمایتی که سال گذشته برگزار شد افراد خیر حدود 200 میلیون تومان به انجمن حمایت از خانواده زندانیان کمک کردند و در یک سال گذشته انجمن توانست خدمات خوبی را به خانواده های نیازمند ارائه کند.

  وی افزود: متاسفانه انجمن حمایت از زندانیان فاقد ردیف مستقل در بودجه دولتی است و از محل کمک های مردمی به خانواده های نیازمند کمک می کند.

  مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز خاطرنشان کرد: در سال گذشته حدود 12 میلیارد تومان به خانواده های زندانیان در سطح کشور کمک کردیم و با توجه به آماری که داریم 22 هزار خانواده تحت پوشش دائم ما قرار دارند و به تعدادی دیگر به صورت موردی و حسب نیاز کمک می شود.

  وی اولویت اصلی انجمن را توانمندسازی خانواده ها دانست و گفت: توانمندسازی خانواده ها برای ما بسیار حائز اهمیت است که سعی می شود در این راستا آموزش مهارت ها و خوداشتغالی در صدر اولویت هایمان قرار گیرد.

  نصیری بیان کرد: تمامی مبلغ 200 میلیون تومانی که خیرین سال گذشته تعهد کرده بودند تا به انجمن حمایت از زندانیان کمک کنند خوشبختانه تحقق پیدا کرد.

  مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز اظهار کرد: سال 92 ردیف بودجه ای برای کمک به خانواده های نیازمند زندانیان قرار داشت که در سال 93 این ردیف بودجه حذف شد و آقای نوبخت قول داده است که کمک هایی را به خانواده زندانیان اختصاص دهد.

  وی بیان کرد: از صد میلیارد تومانی که در بودجه سال 92 برای ما در نظر گرفته شده بود تنها 5 میلیارد تومان به ما اختصاص یافت.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28195766
اکنون :
88