جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 54931
  تاریخ انتشار : 15 تیر 1393 14:11
  تعداد بازدید : 487

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در موافقت با یک فوریت طرح الحاق یک تبصره به ماده یک قانون حفظ کاربری اراضی زراعی:

  منابع ملی و اراضی متعلق به همه نسل ها است/ ثروت ملی به دست افراد سودجو در حال نابود شدن است

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه منابع ملی و اراضی متعلق به همه نسل ها است گفت: ثروت ملی به دست افراد سودجو در حال نابود شدن است.

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 15 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با یک فوریت طرح الحاق یک تبصره به ماده یک قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها گفت: براساس اصل 50 قانون اساسی منابع مالی و اراضی و باغ ها متعلق به همه مردم است اما هم اکنون شاهد هستیم که تمام این اراضی در حال از بین رفتن هستند.

  نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ثروت کشور هم اکنون به دست افراد سودجو در حال نابود شدن است افزود: این در حالی است که منابع ملی و اراضی متعلق به همه نسل ها است و به هیچ دلیلی نباید از بین برود.

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: شاید در طرح مذکور اشکالاتی وجود داشته باشد اما می توان آن را در کمیسیون اصلاح کرد از طرفی دیگر حدود 173 نماینده ضرورت دو فوریت این طرح را امضا کردند که نشان دهنده اهمیت آن است.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28195766
اکنون :
93