جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 54921
  تاریخ انتشار : 15 تیر 1393 13:41
  تعداد بازدید : 406

  114 پرونده کودک آزاری مسئولین دولت انگلیس مفقود شده اند

  دولت انگلیس مفقود شدن 114 پرونده محرمانه کودک آزاری مسئولین این کشور را تایید کرد.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از دیلی میل، دولت انگلیس مفقود شدن 114 پرونده محرمانه کودک آزاری مسئولین این کشور را تایید کرد.

  این در حالی است که چندی پیش، با افشای موارد متعدد کودک آزاری توسط مسئولین دولتی انگلیس، فعالان اجتماعی این کشور خوستار بررسی و رسیدگی به جرائم این افراد شده بودند. گفته می شود زمانی که گروهی از وکلای بلندرتبه این کشور به بررسی این پرونده ها پرداختند، متوجه مفقود شدن بیش از 114 پرونده شدند که این موضوع بلافاصله توسط دولت انگلیس نیز تایید شد.

  به گفته مسئولین بایگانی، این پرونده ها مدت ها پیش به وزارت کشور فرستاده شده اند، اما از آن زمان تا کنون هیچ اثری از آنها نیست. موضوع گم شدن این پرونده ها در حالی فاش شده که 4 مورد جدید و جنجال برانگیز کودک آزاری توسط مسئولین عالی رتبه دولت این کشور کشف شده است. 

  "مارک سدویل"، دبیر بخش مربوط به پرونده های جرائم مسئولین در وزارت کشور انگلیس، دیوید کامرون، نخست وزیر این کشور را به اقدام فوری در رابطه با این موضوع فرا خوانده است. با این وجود، موضوعی که هم اکنون مطرح شده این است که آیا ممکن است پرونده هایی که تا کنون بررسی شده اند و حکم هایی که دادگاه برای مجرمان صادر کرده است، به دلیل ناقص بودن پرونده ها و مفقود شدن برخی شواهد، نادرست و ناعادلانه بوده باشند؟  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28195444
اکنون :
69