جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 54844
  تاریخ انتشار : 14 تیر 1393 14:55
  تعداد بازدید : 473

  با حکم سازمان قضایی نیروهای مسلح؛

  دبیرخانه بررسی پیشنهادها در سازمان قضایی نیروهای مسلح تشکیل شد

  دبیرخانه بررسی پیشنهادها در سازمان قضایی نیروهای مسلح با هدف اجرای نظام مشارکت کارکنان در تصمیم گیری ها تشکیل شد.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، دبیرخانه بررسی پیشنهادها در سازمان قضایی نیروهای مسلح با هدف اجرای نظام مشارکت کارکنان در تصمیم گیری ها تشکیل شد.

  این دبیرخانه؛ کار بررسی، تصویب و اجرایی کردن پیشنهادهای کارکنان را برعهده خواهد داشت و زیر نظر کمیسیون تحول اداری در دفتر طرح و برنامه و بودجه سازمان قضایی نیروهای مسلح به فعالیت می پردازد.

  این پیشنهادها می بایست به اصلاح و بهبود روش ها در فرآیند قضایی و اداری و افزایش کارایی و اثر بخشی در دادسراها و دادگاه های نظامی و بخش های ستادی سازمان قضایی نیروهای مسلح کمک کند.

  پس از بررسی و تصویب پیشنهادها در این دبیرخانه، مطابق دستورالعمل "نحوه استقرار و تداوم نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها" پاداش ویژه ای به پیشنهاد دهندگان اعطاء می شود.

  مطابق دستورالعمل فوق، میزان پاداش پیشنهادهای کیفی بر اساس میزان تأثیر آنها در اجرای مطلوب و بهنگام برنامه های تحول اداری، افزایش بهره وری، بهبود فضای کار، بهبود ارائه خدمات، افزایش رضایت مندی مردم و کارکنان، تمرکز زدایی، بهبود ساختار سازمانی، بهبود فرآیند انجام کار توسط دبیرخانه برآورد و تعیین می شود.

  پاداش پیشنهادهای کیفی می تواند به صورت غیر نقدی مانند اعزام به سفرهای زیارتی، اعمال تشویق های کتبی، اهدای کالا، درج امتیاز در فرم ارزشیابی، بهره گیری از ظرفیت های ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری و مانند این ها باشد.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28195766
اکنون :
89