جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 43755
  تاریخ انتشار : 9 بهمن 1392 14:17
  تعداد بازدید : 567

  جمعیت وفاق به نقض حقوق زنان بحرین اعتراض کردند

  جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین با اشاره به صدور حکم زندان برای یک زن فعال مدنی در این کشور تاکید کرد که نقض حقوق زنان بحرینی لکه ننگی بر پیشانی رژیم آل خلیفه است و در حافظه ملی به عنوان یکی از زشت ترین موارد نقض حقوق مردم بحرین ثبت خواهند شد.

  به گزارش  باشگاه خبرنگاران  به نقل از  پایگاه خبری شبکه العالم، "جمعیت وفاق ملی اسلامی" بحرین با اشاره به صدور حکم زندان برای زینب الخواجه از فعالان مدنی و حقوق بشری این کشور تاکید کرد که نقض حقوق زنان بحرینی لکه ننگی بر پیشانی رژیم آل خلیفه است.

   
   دادگاه بحرین "زینب الخواجه" را به تحمل چهار ماه زندان محکوم کرد.
   
  این فعال زن بحرینی پیش از این هم به اتهامات مختلف سیاسی در چند پرونده، محکوم و زندانی شده است.
   
  دادستانی رژیم ال خلیفه این بار اتهامات این بانوی بحرینی را درهم شکستن تجهیزات وزارت کشور در دوره بازداشت عنوان کرده است.
   
  رژیم بحرین از زمان آغاز اعتراضات گسترده مسالمت آمیز مردمی در این کشور در فوریه سال 2011 میلادی تاکنون، فعالان سیاسی و حقوق بشری و رهبران مخالف را با پرونده سازی و اتهامات سیاسی محاکمه و به زندان انداخته است تا بتواند از این راه اعتراضات مردم را سرکوب کند.
   
  جمعیت وفاق بحرین با انتشار بیانیه ای خواستار آزادی فوری زینب الخواجه و همه زندانیان سیاسی شد که به خاطر عقاید خود بازداشت شده اند.
   
  این جمعیت تاکید کرد: زینب الخواجه نمونه بارزی از ظلم و انتقام رژیم از زنان بحرینی است که دارای فعالیت سیاسی بوده و خواهان دستیابی مردم به حقوق خود هستند.
   
  جمعیت وفاق افزود: ادامه اقدامات رژیم مبنی در نقض حقوق زنان بحرینی لکه ننگی بر پیشانی رژیم است و در حافظه ملی به عنوان یکی از زشت ترین موارد نقض حقوق مردم بحرین ثبت خواهند شد؛ مردمی که خواهان حق قانونی خود در تحولات دموکراتیک هستند.
   
   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
29